Bilgi ile Diri, İnanç ile İri Hizmet ile Aranan Biri'yiz.

Hakkımızda

VİZYON;

Dünya ,yeniden keşfedilmeyi bekliyor.Yerin derinlikleri inilmeyi,göğün yükseklikleri çıkılmayı.Bozulan çevre dengelenmeyi, problemler doğru çözümlenmeyi, kaybolan sağlık ve huzur geri getirilmeyi bekliyor. Küçülen dünyada mesafeler kısa  problemler ortak. Japonya’da kibrit çakılsa Meksika’da orman yangını çıkıyor. ABD hapşırsa Rusya nezle oluyor. Avrupa topallasa Afrika koltuk deyneği taşıyor. Hüzünler aynı,huzurlar benzeş.

DOĞRU OKUMAK,DOĞRU TEŞHİS KOYMAK VE DOĞRU ÇÖZÜMLER BULMAK GEREK!.

Bunun için de tek akıl yetmiyor artık. Çifte akıllı olmak gerekiyor. Dokunmak değil kucaklamak gerekiyor. Bilgi,birikim yetmiyor uygulamak gerekiyor.

ŞEMS(Güneş) aydınlığı,Mevlana gönlü gerekiyor.

BU SEBEPLE YOLA ÇIKTIK!

MÜHENDİSLİK ALT YAPISI, İNSANİ BİRİKİM VE 15 YILLIK MESLEKİ TECRÜBEYİ, AKIL VE YÜREKLE, BİLGİ VE TEKNOLOJİ İLE DE HARMANLAYIP, YARADILMIŞLARIN EN MÜKEMMELİNE HİZMETLERİN EN MÜKEMMELİNİ SUNMAK İÇİN BURADAYIZ. VE YOL ARKADAŞLIĞINIZA TALİBİZ..

MİSYON;

AHİ EVREN’DEN ALDIĞIMIZ "DÜRÜSTLÜĞÜ,ÇALIŞKANLIĞI VE MESLEK AHLAKINI”, ŞEMS’İN AYDINLATTIĞI MEVLANA’DAN ALDIĞIMIZ "İNSAN SEVGİSİNİ”, PEYGAMBERDEN ALDIĞIMIZ;” EN HAYIRLI İNSAN OLMA” ÖĞRETİSİNİ VE YARATANDAN ALDIĞIMIZ "YARATILANA HİZ MET” EMRİNİ;  "Gönlümüzün omuzlarında en büyük sorumluluk” olarak taşıyoruz.

 

GLOBALLEŞEN DÜNYANIN VE BİLGİ ÇAĞI TEKNOLOJİSİNİN ZİRVELERİNE, İNSANA HİZMET BAYRAĞINI DİKMEYİ; BİLEĞİMİZİN VE YÜREĞİMİZİN EN BÜYÜK YİĞİTLİĞİ VE GÜCÜ OLARAK GÖRÜYOR VE GERÇEKLEŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ.

 

KANAATKARIZ AMA AZA RAZI DEĞİLİZ. ÇALIŞKANIZ AMA BAŞARIYA RAZI DEĞİLİZ.. DÜRÜSTÜZ AMA DOĞRULUĞA RAZI DEĞİLİZ.. BİLGEYİZ AMA BİLGİYE RAZI DEĞİLİZ..TEKNOKRATIZ AMA TEKNOLOJİYE RAZI DEĞİLİZ.AKIL SAHİBİYİZ AMA BEYNE RAZI DEĞİLİZ, YÜREK SAHİBİYİZ AMA GÖNLE RAZI DEĞİLİZ.. ÇÜNKÜ BİZ TÜMÜNÜ KUCAKLIYOR VE HEPSİNİ SUNUYORUZ..